Regulaminy Domu Wypoczynkowego Stokrotka

Treść regulaminu rezerwacji oraz obiektu

Regulamin rezerwacji

 1. Rezerwacje przyjmowane są drogą mailową lub telefoniczną.
 2. Aby rezerwacja stała się rezerwacją gwarantowaną konieczne jest wpłacenie zadatku.
 3. Brak wpływu zadatku w określonym terminie od dnia dokonania rezerwacji skutkuje anulacją rezerwacji.
 4. W przypadku zmiany terminu rezerwacji lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn   niezależnych od D.W."STOKROTKA", zadatek nie podlega zwrotowi.
 5. Niestawienie się gościa do godziny 22.00 w dniu przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu,jeśli gość nie poinformował wcześniej recepcji i jest równoznaczne z możliwością wynajęcia pokoju.
 6. Wpłata zadatku, a tym samym dokonanie rezerwacji gwarantowanej oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.

Regulamin Domu Wypoczynkowego Stokrotka

 1. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. Dostęp do zarezerwowanego pokoju przed rozpoczęciem doby hotelowej jest możliwy tylko w przypadku gdy został on już przygotowany na przyjęcie Gości.
 3. Przedłużenia pobytu poza wskazany w rezerwacji termin Gość powinien zgłosić w recepcji  do godziny 8:00 w dniu, w którym upływa termin najmu pokoju. D.W."STOKROTKA" może odmówić przedłużenia pobytu w przypadku Gości nie stosujących się do poniższego regulaminu lub w przypadku braku dostępności pokoi.
 4. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt należność nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi.
 5. W dniu przyjazdu Gość jest zobowiązany do przedstawienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem celem dokonania meldunku.
 6. Gość nie może użyczać wynajmowanego przez siebie pokoju osobom nie zameldowanym w D.W."STOKROTKA".
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.
 8. Ze względu na komfort wypoczynku naszych Gości na terenie D.W."STOKROTKA" obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Palić można jedynie w wyznaczonym miejscu na zewnątrz budynku.
 9. Codzienny serwis pokoju obejmuje wyniesienie śmieci. Jeśli zaistnieje potrzeba sprzątnięcia pokoju należy to zgłosić na recepcji. Wymiana pościeli obowiązuje przy pobytach dłuższych niż 7 dni.
 10. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody-uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia lub urządzeń technicznych(w tym również zagubienie kluczy) powstałe z jego winy lub osób go odwiedzających.
 11. Goście zamieszkujący w D.W. "STOKROTKA"posiadający jakiekolwiek wartościowe rzeczy powyżej 500 zł mają obowiązek bezzwłocznie to zgłosić, a na czas opuszczenia pokoju zostawić te rzeczy w depozycie na recepcji.
 12. Parking niestrzeżony dla Gości D.W."STOKROTKA" jest bezpłatny. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy ani za pozostawione w nich mienie.
 13. Obsługa zobowiązana jest reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń oraz porządku i czystości w D.W."STOKROTKA".
 14. Akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą. Nie mogą one pozostawać na terenie obiektu bez opieki podczas pobytu.
 15. Regulamin D.W."STOKROTKA" podaje się do wiadomości poprzez umieszczenie go na stronie internetowej www.stokrotka-bialka.pl oraz w pokojach gościnnych.

Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu D.W."STOKROTKA". 

Pozwoli to Państwu na wypoczynek w miłej atmosferze i zapewni Państwu komfortowy i bezpieczny pobyt.