Witamy w Białce Tatrzańskiej

Tanie i wygodne noclegi w centrum Białki

Kim jesteśmy

Dom Wypoczynkowy STOKROTKA znajduje się w samym centrum Białki Tatrzańskiej, pomiędzy gorącymi basenami Termy Białka a ośnieżonymi stokami Kotelnicy Białczańskiej. Oferujemy naszym  Gościom  2-, 3-, 4-osobowe pokoje wyposażone w meble z prawdziwego drewna oraz dodatki w ciepłym, karmelowym kolorze. Każdy z nich ma czajnik elektryczny, TV, łazienkę, hotelowe ręczniki i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Co proponujemy

Gości naszych pokoi w Białce Tatrzańskiej z pewnością ucieszy fakt, że w Domu Wypoczynkowym STOKROTKA wszystko jest w jednym miejscu: komfortowe noclegi, przestronna restauracja, sauna i siłownia. Kierowcy docenią bardzo dobry dojazd, bezpłatny parking oraz dogodną lokalizację niedaleko najsłynniejszych atrakcji turystycznych okolicy. Stąd wszędzie jest blisko.

Dzieci w pensjonacie Stokrotka

Zależy nam na tym, aby Państwa urlop w Białce Tatrzańskiej należał do udanych i aby z przyjemnością wrócili do nas Państwo ponownie. Dlatego przygotowaliśmy szereg udogodnień, które sprawią, że wakacje, majówka czy ferie w Białce Tatrzańskiej staną się jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne. Warto tu wspomnieć chociażby o naszej bogatej ofercie dla dzieci. W budynku znajduje się pokój zabaw dla najmłodszych z grami oraz kącikiem do malowania i czytania. Na świeżym powietrzu, tuż obok ośrodka, zbudowaliśmy plac zabaw z trampoliną i zjeżdżalniami.

Proponujemy nie tylko tanie noclegi w przytulnych pokojach, lecz również wyśmienite jedzenie w naszej restauracji oraz pełną obsługę konferencji i szkoleń. Wystarczy nas tylko odwiedzić.

Noclegi z wyżywieniem

Proponujemy nie tylko tanie noclegi w przytulnych pokojach, lecz również wyśmienite jedzenie w naszej restauracji. Mamy ciekawe oferty dla grup zorganizowanych. Wystarczy nas tylko odwiedzić.

Sprawdź dostępność