Dom Wypoczynkowy STOKROTKA

Miejsce wypoczynku w górskim klimacie

Pensjonat Stokrotka – idealny na rodzinny relaks

Wybierając idealną lokalizację na urlop, poszukują Państwo przede wszystkim miejsca do wypoczynku i wytchnienia. I taki właśnie jest Dom Wypoczynkowy STOKROTKA. Położony w samym sercu Białki Tatrzańskiej, blisko górskich szlaków i atrakcji okolicy. W klimatycznych wnętrzach naszych pokoi odnaleźć można chwile odpoczynku od codziennego pośpiechu i szumu.

Aktywnie

W pensjonacie STOKROTCE wiemy, jak ważny dla naszego ciała jest aktywny wypoczynek. Dla tych, którzy lubią spędzać czas, dbając o swoją kondycję i formę, przygotowaliśmy dobrze wyposażoną siłownię z nowoczesnym sprzętem sportowym oraz suszarnię na narty i buty narciarskie. Na naszych Gości czeka również Karta Tatrzańska, umożliwiająca skorzystanie z wielu zniżek na sportowe atrakcje okolicy. 

Relaksacyjnie

Ci, którzy poszukują w Białce Tatrzańskiej chwil relaksu i wyciszenia, znajdą je w naszej leczniczej saunie, poprawiającej krążenie i oczyszczającej organizm. Odprężeniu sprzyja również nasza sala rekreacyjna z bilardem, tenisem stołowymi, piłkarzykami oraz wygodną kanapą, gdzie spokojnie można wypić kawę i porozmawiać. 

Restauracja

Na terenie naszego domu wypoczynkowego w Białce Tatrzańskiej znajduje się duża restauracja. W jej pięknych, podhalańskich wnętrzach poznacie kunszt naszego szefa kuchni, spróbujecie regionalnych specjałów i posłuchacie góralskiej muzyki.

Dla dzieci

Dom Wypoczynkowy STOKROTKA to idealne miejsce dla dzieci. Z myślą o naszych najmłodszych Gościach stworzyliśmy pokój zabaw z grami planszowymi, pluszakami, bajkowym domkiem oraz kącikiem do rysowania i czytania. Na zewnątrz budynku do dyspozycji dzieci oddaliśmy plac zabaw. Najmłodsi mogą mile spędzić czas na trampolinie, mini ściance wspinaczkowej, huśtawkach i zjeżdżalniach.

Wiemy, jak istotne dla rodziców jest umiejscowienie takiego placu zabaw. Odpoczywając w STOKROTCE, dorośli chcą mieć pewność, że ich pociechy są w tym czasie bezpieczne. Stąd też przy placu zabaw znajdują się leżaki i wygodne kanapy dla rodziców, tak aby w każdej chwili mogli zobaczyć, co robią dzieci. 

Inne udogodnienia

W zielonym ogrodzie znajduje się drewniana altanka z grillem. Na parterze budynku Goście Domu Wypoczynkowego STOKROTKA mogą zrobić zakupy w naszym supermarkecie.

ponadto:

  • siłownia + sauna
  • suszarnia na narty
  • sala rekreacyjna
  • sala zabaw dla dzieci
  • plac zabaw
  • wiata z grillem
  • sklep w budynku
  • bezpłatny parking