Atrakcje Podhala

Termy, ośrodki narciarskie, szlaki turystyczne

Woda

WW Białce Tatrzańskiej trudno narzekać na brak atrakcji. W bliskim sąsiedztwie pokoi Domu Wypoczynkowego STOKROTKA mieści się popularna Terma Białka. Amatorzy kąpieli geotermalnych zapewne odwiedzą również inne, pobliskie wodne kompleksy: Bukowinę, Szaflary i Gorący Potok. Naprawdę jest w czym wybierać. W tych obiektach z pewnością przyda się nasza Karta Tatrzańska. Można dzięki niej uzyskać atrakcyjne zniżki oraz promocje.

Góry

Białka Tatrzańska, jak i pobliska Bukowina Tatrzańska to idealna baza noclegowa dla górskich wypraw. Turyści znajdą tu trzy bardzo przyjazne wędrówkom pasma górskie: Gorce, Tatry i Pieniny. Szlaki wiodące z Białki Tatrzańskiej są dobrze oznaczone. Mają różny stopień trudności, więc nadają się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób lubiących bardziej wyczerpujące wspinaczki.

Narty

Na zdobywców czekają nie tylko górskie szlaki! Narciarze i snowboardziści spędza aktywnie czas na dobrze dośnieżonych i oświetlonych stokach ośrodków narciarskich. O najsłynniejszym z nich – Kotelnicy Białczańskiej – nawet nie trzeba wspominać. Obiekt stale się rozbudowuje, mając już w swojej ofercie nawet trasy biegowe. Warto jednak zaznaczyć, że w okolicy jest wiele innych, mniejszych wyciągów z równie dobrze przygotowanymi trasami: Wysoki Wierch, Zebra, Kaniówka Koziniec, Litwinka. Na karnety dwóch ostatnich Goście DW STOKROTKA otrzymają aż 10% rabatu.

Co jeszcze można robić wypoczywając w Białce Tatrzańskiej?

Trudno wymienić wszystkie atrakcje Białki Tatrzańskiej i okolicy, bo lista jest naprawdę długa. Festyn Białczański, imprezy kulturalne, zjazdy monsterami po zboczach Kotelnicy, kręgielnia, tor kartingowy, wycieczki rowerowe i trasy spacerowe brzegami rzeki Białki. Lub nieco dalej – rejs po Zalewie Czorsztyńskim, zwiedzanie zamku w Niedzicy, spływ Dunajcem i wiele, wiele więcej. Czas odwiedzić nasz pensjonat w Białce Tatrzańskiej i przekonać się na własnej skórze!